Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Рівень вакцинації у школах контролюватимуть державні органи

Кількість вакцинованого персоналу в навчальних закладах будуть контролювати державні органи з відповідними повноваженнями.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

За словами міністра, в Україні існують контролюючі органи, які можуть перевіряти рівень вакцинації.

«Є орган Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, Національна поліція. Ці механізми відпрацьовують. Якщо буде виявлений випадок порушення, будуть жорсткі адміністративні речі», – підкреслив Віктор Ляшко.

Також міністр охорони здоров'я зазначив, що в суспільстві треба прищеплювати культуру свідомості та самоконтролю.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та розпорядження сільського голови від 24.01.2022 р. №8 у нашому навчальному закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 25.01.2022 р. по 11.02.2022 р.

24 січня 2022 о 11:26 | Білик Л. Б. | немає коментарів

Зимові канікули триватимуть з 01.01.2022 по 18.01.2022 р.

31 грудня 2021 о 11:18 | Білик Л. Б. | немає коментарів

Нехай святковий настрій різдвяних днів наповнить Ваше життя радістю та подарує спокій і добробут вашим родинам. Зичимо Вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.
Божого благословення кожному!

31 грудня 2021 о 11:11 | Білик Л. Б. | немає коментарів

З 15 листопада стартує процес самооцінювання діяльності закладу освіти. Просимо долучитися усіх учасників освітнього процесу!!!

20 грудня 2021 о 11:09 | Білик Л. Б. | немає коментарів

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!
Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.
Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.
З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

31 серпня 2020 о 14:22 | Бандура О. П. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

20 листопада 2017 о 13:37 | Адміністратор (. | немає коментарів